Cofnij

Podstawowe mycie produktami Fireball

Mycie produktami Fireball należy zacząć od użycia piany aktywnej Premium Active Snow Foam. Wstępny oprysk z piany Fireball, pozwoli nam pozbyć się wierzchniej warstwy brudu z powierzchni lakieru, natomiast możliwość wyboru spośród pięciu wariantów zapachowych, sprawi, że jeszcze przyjemniej będzie nam się spędzało czas przy pielęgnacji swojego samochodu.

dsc_0256

Po spłukaniu piany aktywnej pod wysokim ciśnieniem, należy przystąpić do mycia właściwego na dwa wiadra przy użyciu szamponu Fireball. Jego wysoka koncentracja (1:400 – 1:800!) sprawia, że jest on najbardziej ekonomiczny w swojej klasie.
Ponadto, wszystkie produkty Fireball, mają neutralne pH, co czyni je bezpiecznymi dla elementów chromowanych oraz powierzchni zabezpieczonych woskami czy powłokami.
dsc_0311

Felgi jako podstawa całego pojazdu, należy utrzymać w nienagannej czystości. Do tego celu posłuży nam Fireball Ultimate Iron Burn, który skutecznie pomoże usunąć najtrudniejsze osady z klocków hamulcowych.

dsc_0415
Aby uniknąć powstania WaterSpot’ów, należy pamiętać o wysuszeniu auta po spłukaniu. Dzięki Fireball Black Fox Drying Towel, stanie się to dziecinnie proste. Jego właściwości chłonne, ułatwią nam szybkie bezpieczne osuszenie pojazdu.

dsc_0422
Możemy sobie ułatwić następną pielęgnacje samochodu, zabezpieczając lakier płynnym woskiem z zawartością kwarcu. Fireball Ultimate Coating Wax posiada świetne właściwości hydrofobowe, przez co lakier mniej będzie się brudził. Wystarczy rozprowadzić ten produkt na lakierze za pomocą mikrofibry i gotowe.

dsc_0325

Opony w naszym samochodzie są również istotnym elementem i warto o nie zadbać. Do tego celu posłuży nam Fireball Tire Coating Wax w dwóch wariantach kolorystycznych, niebieski – nadaje połysk, natomiast czerwony ma satynowe wykończenie. Wystarczy rozprowadzić produkt na oponie za pomocą aplikatora dołączonego w zestawie.

dsc_0265

Wszystkie wyżej wymienione produkty, znajdziecie u naszych partnerów.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz