Cofnij

Przegląd szamponów Fireball

W ofercie Fireball znajdziecie trzy szampony do mycia karoserii. Przedstawimy Wam różnice i podobieństwa między nimi.

Premium Car Shampoo

Podstawowy szampon Fireball, o neutralnym pH i wysokiej wydajności. Jego rozcieńczenie to 14-20ml na 10 litrów wody! Jest bezpieczny dla powłok i wosków. Niskopieniący, dzięki czemu łatwo wypłukać go z powierzchni. Posiada bardzo dobre właściwości myjące. Jest bezpieczny dla Ciebie, samochodu i środowiska. Występuje w pojemnościach 1000 i 4000ml.

Ultimate Car Shampoo

Szampon dedykowany do mycia powierzchni zabezpieczonych woskami i powłokami. Ultraskoncentrowany, jego rozcieńczenie to 6,5-10ml na 10 litrów wody! Zalecamy stosować się do tego rozcieńczenia, ponieważ zwiększenie ilości koncentratu nie poprawi jego właściwości. Dzięki temu jest niesamowicie wydajny oraz skuteczny. A także bezpieczny dla Ciebie, samochodu i środowiska. Niskopieniący. Występuje w pojemnościach 500ml oraz 4000ml.

Ultimate Hydrophobic Shampoo

Szampon 2w1, dedykowany do mycia samochodów niezabezpieczonych. Pozwala w jednym kroku umyć i zabezpieczyć powierzchnię. Posiada bardzo dobre właściwości myjące. Nadaje powierzchniom połysku, śliskości oraz hydrofobowości. Trwałość zabezpieczenia to około 2-4 tygodni. Jego rozcieńczenie to 20-33ml na 10 litrów wody. Produkt niskopieniący, można go stosować przy każdym myciu. Występuje w pojemnościach 1000 i 4000ml.