Cofnij

Bieżąca pielęgnacja wnętrza z produktami Fireball

Do bieżącej pielęgnacji wnętrza z Fireball przydadzą Ci się trzy produkty – Ultimate Interior Cleaner, Ultimate Leather Wax i Premium Glass Cleaner. Jeśli chcesz uprzyjemnić swoje codzienne podróże i spędzać je w czystym wnętrzu samochodu, ten poradnik jest dla Ciebie.

Sprzątanie zawsze zaczynamy od dokładnego odkurzania, gdy już ten etap mamy za sobą, można przejść do kolejnych czynności.  Podstawą czystego wnętrza będą wyczyszczone i zaimpregnowane tworzywa. Użyjemy do tego Ultimate Interior Cleaner, który skutecznie wyczyści plastiki oraz tapicerkę wykonaną ze skóry i eko-skóry. Preparat jest w pełni bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, a dołączony do zestawu aplikator skutecznie ułatwi czyszczenie. Nie wymaga spłukiwania, co zdecydowanie przyśpiesza pracę.
Nanieś produkt na dołączony aplikator lub szczoteczkę, wyczyść zabrudzoną powierzchnię, a następnie przetrzyj suchą mikrofirbą.

Wyczyszczone elementy warto zabezpieczyć, aby zapobiec szybkiemu brudzeniu się i nadać im piękny wygląd. Użyj do tego Ultimate Leather Wax, który wbrew nazwie, może być stosowany nie tylko na na elementy skórzane. Możesz za jego pomocą zabezpieczyć zarówno tapicerkę skórzaną, jak i tworzywa sztuczne w tym plastiki.
Nanieś produkt na mikrofibrę lub aplikator i rozprowadź po powierzchni. Jeśli chcesz osiągnąć bardziej matowy efekt, po kilku minutach od aplikacji przetrzyj powierzchnię wilgotną mikrofibrą. W przypadku powstania smug na plastikach, zaraz po aplikacji produktu, przetrzyj je suchą mikrofibrą.

Na zakończenie bieżącej pielęgnacji wnętrza warto zadbać o szyby. Premium Glass Cleaner pozwoli Ci szybko i skutecznie umyć szyby bez smug. Pomogą Ci w tym dwie dedykowane do szyb mikrofibry. Na jedną nanieś płyn do mycia szyb i przetrzyj dokładnie szybę zbierając zabrudzenia, a drugą wytrzyj szybę do sucha.

Te trzy kroki pozwolą Ci cieszyć się czystym i zadbanym wnętrzem samochodu. Pamiętaj, że stosując dedykowane preparaty nie musisz obawiać się o uszkodzenia spowodowane użyciem nieodpowiedniej lub zbyt agresywnej chemii.